1.Jesteś Kobietą zadbaną ,bardzo elegancką .Masz swój styl. Powiedz mi jak to robisz i ile czasu na to poświęcasz?

Odkąd sięgam pamięcią interesowałam się modą, stylem, wizażem i tak też zostało mi do dziś. Zresztą pewne rzeczy wynosi się z domu, a moja babcia i mama zawsze dbały o siebie i ja to przekazuje moim córkom. Uważam, że kobieta, która jest zadbana czuje się zdecydowanie lepiej. Ma inna postawę,  jest bardziej pewna siebie. Nie poświęcam zbyt dużo czasu na dbanie o siebie, mam w sobie ten nawyk rano i wieczorem  pielęgnacja dobrymi kosmetykami .Prowadzę też bardzo kobiecy biznes. Uczę kobiety jak to robić, by być jeszcze piękniejszą, dbam o nie, uczę szybkiego makijażu, dobieram kolory które powinny nosić –ubierać, żeby dobrze wyglądać  i to jest moja pasja.

2. Jakie cechy wg ciebie powinna posiadać osoba skierowana na cel?

Siła i determinacja oraz wytrwałość w dążeniu do celu mimo wszelkich przeciwności, które przynosi nam życie.  Ale pasja też - trzeba kochać to co się robi, a wtedy wszystko się układa.

3.Jako „Doradca Wizerunku” jak uważasz na co warto zwrócić uwagę dbając o siebie?

Przede wszystkim  SKÓRA! Uważam,  że to jest podstawa od której zaczynamy. Skóra to nasze płótno i tak jak malarz, który maluje obrazy na przygotowanym płótnie, tak my kiedy mamy dobrze wypielęgnowaną skórę czujemy się zdecydowanie lepiej i wtedy też niewiele trzeba już robić. Wystarczy odrobina makijażu: tusz, róż, pomadka i już! Jesteśmy gotowe.

Rozmowę przeprowadziła Iwona Tyrna-Łojek właścicielka marki "Kultura sukcesu" oraz firmy szkoleniowej AKREO, założycielka Klubu Kobiet Biznesu "Kultura Sukcesu".